Sıkça Sorulan Sorular

Markasi Ajans


Öncelikle gerçekten bir web sitesine ihtiyacınız var mı? Bu konu üzerinde gerekli araştırmalar ve raporlamalar yapıldıktan sonra, Web sitenin ne amaçla; “tanıtım, e-ticaret, bulunabilirlik, ürün paylaşımı, markalaşma”gibi size ihtiyacınız olan kategoride hizmeti sunmak için tarafınıza bilgi verilerek iletişime geçilir.

Aşama olarak proje, toplantı ve sitede kullanılacak grafik ve doneler hazır olduktan sonra, istenilen projenin çeşitliliğine bağlı olarak 1 hafta ile 15 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Tamamen yeni bir web site olarak projelendirirsek; (Paketler halinde sunulan hizmete göre değişmektedir)  Alan adı+Barındırma+Sınırsız hosting+Yönetim Panelli bir web sitesi Ortalama 900 ₺-1000 ₺ fiyatlandırılmaktadır.

Evet. Yapılan bütün web site işlemlerinde, Google arama motoru uyumlu tasarımlar ve kodlamalar kullanıyoruz.

Search Engine Optimization; Arama motoru işlemleri olarak adlandırabileceğimiz, Arama motorlarında ilk sayfada çıkmak için yapılan çalışmaların tamamıdır.

Bir örnek ile anlatacak olursak;  “Çanta” imalatı yapan  bir iş yeriniz var, ve sitenizin  bu kelimelerde (“Çanta”, “Kahramanmaraş Çanta”, “çanta imalatı”, “toptan çanta” gibi) ilk sıralarda çıkması için gerekli çalışmadır. Kalıcı olması nedeniyle en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır.

Tabiki evet. Paketlerimizde bulunan tasarımlar ve müşterilerimize özel hazırladığımız web siteler tüm tarayıcılar ve cihazlarda (mobil, tablet, Bilgisayar) uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Seçtiğiniz paketi içeriğine göre değişmektedir. Prof. Pakette bulunan özelliklere göre, Web sitenin gerekli alanlarını oluşturup  Yönetim Paneli ile teslim ediyoruz. Herhangi bir kodlama bilgisine gerek duymadan sosyal medya hesaplarındaki gibi Kolay içerik girme yöntemi ile içerik girebiliyorsunuz.

Danışmanlık firması olmadığımız için bu hizmeti sadece sizin adınıza yapabiliyoruz. Başvuru ve diğer işlemlerin kontrolünü yine biz takip ediyoruz. (Bir nevi aracılık gibi) Bu hizmet karşılığında sadece 299 tl ücret talep ediyoruz.

× Canlı Destek