Web Tasarım

Yapışkan not

Siz de işinizi internete taşıyın.

Yönetilebilen, mobil ve seo uyumlu özgün web sitesi yazılımları ile rekabet gücünüzü artırın.

Teknoloji çağı olan 21. yüzyılda, geniş kitlelere hitap etmek, potansiyel alıcılarınıza ulaşmak ve varlığınızı tescillendirmek amacıyla online mecrada hayat bulmak artık kaçınılmaz bir eylem. Bu durumda bir esnaf ya da holding sahibi olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Gerçek hayatta konuklarınızı ağırlayacağınız mekanın konforlu ve pozitif bir ortam olması ne kadar önemliyse, dijital dünyada firmanızın ilk intibası olarak karşılaşacakları web sitesi tasarımı da o kadar önem arz ediyor. Bu noktada, hedef kitlenizin firmanızla ilk tanışma noktası olan web sitenizi, çarpıcı bir tasarım ile ortaya koyacak bir web tasarım hizmeti almak kritik öneme sahip.

Evet göze hitap etmek önemli, fakat web siteniz yalnızca estetik kaygı ile değil, aynı zamanda fonksiyonel olarak dizayn edilmiş olmalı. Bir de tabii, sizi yansıtan değerleri vurgulamalı. Peki hem markanızın kimliğini doğru şekilde yansıtacak, hem günümüz teknolojilerinin tüm mobil ve masaüstü cihazları ile uyumlu, hem de estetik bir web tasarım hizmeti almak mümkün olabilir mi? Çözüm ortağınız “Markasi” ise elbette mümkün!

Yaratıcı ve dinamik bir yazılım ekibi olan Markasi, yalnızca web tasarım hizmeti süresince değil, proje tamamlandıktan sonra da herhangi bir destek talebinizde yanınızda olacaktır.

Web tasarım hizmeti markalaşmanın ana kollarından birine can verir. Markasi, bu amaca hizmet etmek için sizden aldığı bilgi ve dokümanları profesyonel bir şekilde analiz eder. Projeyi, firmanızı yansıtan değerlere ulaşana kadar büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürür. Özveri ve titizlikle hazırlanan projeler, markanızın dijital kimliği olarak kullanıma hazırlanır. Size ise yalnızca müşterilerinizi karşılamak kalır. Kahramanmaraş‘ta bir çok yenilikçi ve prestijli markalar seçimini Markasi’den  yana yaptı. Gelin, sizi de ele güne reklam edelim.


Ülkemizde 55 milyonu aşkın kullanıcı var (Son yapılan TÜİK verilerine göre), ama sadece 20-30 yerli internet girişimcisi başarılı olabilmiştir. Neden mi? Şöyle anlatayım: Web tasarımcısının siteyi kurmasıyla iş bitmiyor. İnternet ortamında milyonlarca web site mevcuttur. Bu siteleri arama motorları sayesinde bulursunuz. İstatistiklere göre kişilerin % 96 Google arama motorunu kullandıkları göstermektedir. Diğer arama motorları Yandex, Bing ya da Yahoo çok daha az ama küçümsenmeyecek oranda doğru zamanda kullanılmaktadır. Bu arama motorlarının o milyonlarca site içerisinden sizi bulması web sitenizin ne derece profesyonel yapıldığına bağlıdır. İyi bir web sitenin sadece görseli asla yeterli değildir. Yerli internet girişimcilerimizin çok azının başarılı olamamasının nedeni SEO ya da Search Engine Optimization ( Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarının yeteri kadar yapılmamasının ya da yanlış yapılmasından dolayıdır. SEO nun amacı arama motorlarının sizi kolayca bulması ve internet sayfalarında üst sıralarında yer almanızı sağlar. Araştırmalara göre kullanıcıların % 90 nın sadece ilk 3 sayfaya baktıklarını gösterir. İnternette ki rekabetiniz yerleştiğiniz sayfa sıralamasıdır. Kahramanmaraş seo kelimesinde ilk sayfa da çıkıyor olmamız buna bir örnektir. Pek çok web tasarımcı web sitesini sadece kurmakla yetinir. Oysaki SEO sizin başarı anahtarınızdır. İşletmenizin büyümesini ancak profesyonel SEO çalışmasıyla başarabilirsiniz. Markasi olarak sizlere kaliteli, profesyonel çözüm ve danışmanlık hizmeti sunarak başarınıza ortak olma hedefindeyiz. Sizin için en uygun, en estetik, doğru zamanda, doğru hedef kitlelere hitap eden ve en uygun maliyetlerle, her şeyden de önemlisi en doğru stratejiler ile hizmetindeyiz.

× Canlı Destek