Sosyal Medya

Yapışkan not

Siz de işinizi internete taşıyın.

Yönetilebilen, mobil ve seo uyumlu özgün web sitesi yazılımları ile rekabet gücünüzü artırın.

Sosyal Medya Yönetimi; sosyal medya, online topluluklar ve topluluk web siteleri vasıtasıyla tanıtım yapmak için kullanılan yöntem dizisidir .

İşletmelerin tüketiciyle bire bir etkileşime geçmesi pazarlamanın en güçlü aracıdır . Etkili bir pazarlama stratejisi olarak ayakta kalmanız ve karlı bir işletme olarak devam etmeniz için tüketici duyarlı olmanız kritik bir gereksinimdir. İşte bu Sosyal Medya Yönetimi ile yapılır . Facebook , Twitter , Tumblr , Youtube , İnstagram gibi pek çok sosyal ağı üzerinden kullanıcılar ile bire bir etkileşime geçebilirsiniz . Markanızın ya da işletmenizin popülerliğini arttırabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin pazarlama maliyetlerini düşürmenin en belirgin yolları artık sosyal medyadan geçmektedir . Şöyle ki ; geleneksel pazarlamada ki medyaya ( gazeteler , televizyon kanalları , radyo gibi) verilen uçuk maliyetli reklamlar yerine , çok cüzi rakamlar ile sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar ile milyonlarca kullanıcıya anında ulaşılabilir , binlerce ziyaretçiyi web sitenize çekebilirsiniz .

Türkiye de 26 milyonun üzerinde kişi her gün sosyal medya ağılarını ziyaret etmektedir . Bu hiç de azımsanmaması gereken bir rakam .

Sosyal Medya Yönetimi işletmenizin ya da ürünlerinizin sosyal kanallar üzerinden markalaşmanın , marka güvenilirliğini arttırma veya tanıtmanın , müşteri ve ziyaretçilerinizin sayısını arttırmanın en ucuz ve belki de en etkili yoludur .

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Şirketinize Ne Gibi Faydalar Sağlıyoruz?

  • Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
  • Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması
  • Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması

Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz. 

× Canlı Destek