Google Reklam

Yapışkan not

Siz de işinizi internete taşıyın.

Yönetilebilen, mobil ve seo uyumlu özgün web sitesi yazılımları ile rekabet gücünüzü artırın.

“Adwords” Google tarafından kendi arama sayfalarında ücretli, tıklama başına ödemeli ve anahtar kelime bazlı reklam hizmetidir. Google AdWords, bütçeniz ne olursa olsun Google’da ve reklam ortaklarında reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur.

Google Adwords reklamları ile marka ilgisini harekete geçirebilir, görüntüleme döngüsünü arttırarak kullanıcıları satın almaya teşvik ederek pazarlama hedeflerinize ulaşmak için küçük bütçelerle ve Adwords ‘ un sunduğu ücretsiz analiz imkanları ile faydalanarak fark yaratıp, yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz .

Markasi ile internet kullanıcıların ürününüze yönelik davranış analizleri doğrultusunda en doğru zamanlama ile, en doğru kitleye ulaşarak, pazarlama stratejisi oluşturarak reklamlarınız sizin için en uygun bütçeler ile hazırlanıyor.

Örneğin “Kahramanmaraş reklam” kelimesinde sitemizin Google’da ilk sayfalarda olduğunu görebilirsiniz. Gelin, sizi de ele güne reklam edelim.

Reklamlarınızı İş Ortağı Partnerle Yönetin

Türkiye’nin ilk Partner ajansları arasında oluşumuz bize yüksek bilgi ve tecrübe sağlarken, Google’ın da desteği ile her gün kendini geliştirmeye devam eden bir ekibe sahip olduk.

Arama ağı reklamlarını kullanarak ve dilediğiniz arama sorgularında hedef kitlenize metin reklamlar gösterebilirsiniz. Üstelik tıklanmayan reklamlar için hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Yeniden pazarlama kampanyaları ile web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara, farklı platformlarda tekrar tekrar reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Mobile özel tıkla ve ara reklamları sayesinde, ürün veya hizmetlerinizi Google’da arayan kullanıcılar ile direkt olarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

× Canlı Destek